Fotografia ślubna Kraków

Fotografia ślubna Teneryfa

Zdjęcia ślubne | Fotografia ślubna TeneryfaZapraszamy do krainy wiecznej wiosny – na Wyspy Kanaryjskie, na sesje fotograficzne z nutą egzotyki. Sesja w plenerze lub reportaż ze ślubu na największej z wysp archipelagu – Teneryfie – bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i zakwaterowaniem. Fotografia ślubna Teneryfa – plener ślubny pod palmami, fotoreportaż ze ślubu, sesja narzeczeńska, sesja na rocznicę ślubu – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

Najbliższe dostępne terminy:

21 maja – 29 maja 2018

18 czerwca – 22 czerwca 2018

10 września – 25 października 2018

 

Możliwa dostępność w innych terminach. Pytajcie o szczegóły:)

 

Planujecie wakacje lub podróż poślubną na Teneryfie? Połączcie swój wyjazd z sesją zdjęciową i sprawcie sobie niezwykłą pamiątkę. Słońce, plaża, palmy i Wy – to doskonałe składowe na niezapomnianą sesję ślubną lub narzeczeńską w wyjątkowych sceneriach Teneryfy.

 

Za niewielką dopłatą istnieje możliwość wykonania zdjęć ślubnych na sąsiednich wyspach, zarówno tych bardziej popularnych wśród odwiedzających, jak Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventura, jak również tych leżących poza głównymi szlakami turystycznymi: La Palma, La Gomera i El Hierro.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani sesją ślubną na Teneryfie napiszcie do nas i podzielcie się swoimi pomysłami. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w miejscu, gdzie słońce świeci przez cały rok:)