Sesje ślubne za granicą

Ślub za granicą | Sesje ślubne za granicąMarzy Wam się plener ślubny w ciepłych krajach? Planujecie ślub za granicą? Mimo iż Kraków i Małopolska są moimi głównymi obszarami działalności, chętnie realizuję sesje ślubne za granicą oraz fotoreportaże z zagranicznych ślubów. Lubię podróżować i z przyjemnością podejmę się wykonania zdjęć ślubnych poza granicami Polski. Wykonywałem zdjęcia ślubne w różnych zakątkach świata, od bliskiej Austrii, aż po dalekie Bali.

 

Miałem przyjemność fotografować śluby, sesje narzeczeńskie oraz ślubne między innymi w Hiszpanii (Andaluzja, Madryt, Majorka, Wyspy Kanaryjskie – Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, Teneryfa), w Portugalii (Algarve), we Włoszech (Cinque Terre, Portovenere, Rzym, Sycylia, Toskania, Wenecja), w Grecji (Korfu, Kreta, Rodos, Santorini, Zakynthos) czy w Chorwacji (Dubrownik, Primošten, Riwiera Makarska, Split, Trogir, Zagrzeb).

 

Narzeczonych oraz świeżo upieczonych małżonków szczególnie zapraszam na Wyspy Kanaryjskie. Zdjęcia ślubne na Teneryfie wykonuję bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i zakwaterowaniem. Hiszpania jest mi szczególnie bliska, dlatego poza Wyspami Kanaryjskimi proponuję niezapomniany plener ślubny na kontynencie. Sesja ślubna w Hiszpanii z pewnością będzie dla Was ciekawym doświadczeniem i zaowocuje wspaniałymi zdjęciami. Barcelona, Madryt, Sewilla – to tylko nieliczne z wielu propozycji na wyjątkowy plener ślubny na Półwyspie Iberyjskim.

 

Jeżeli macie pomysł na swoje wymarzone zdjęcia w wyjątkowym miejscu podzielcie się nim ze mną:) Zapraszam do kontaktu.

 

 

Formularz kontaktowy

* pole wymagane